Skip to content

درباره ما

درباره ما لوازم سرا

فروشگاه اینترنتی لوازم سرا به صورت تخصصی تمرکز خود را بر روی فروش لوازم خانگی گذاشته است که خود نمایندگی رسمی محصولات و تهیه کننده مستقیم آنها از کارخانه تولید کننده است.

در سالهای اخیر به لطف استقبال و شناخت بیشتر هموطنان نسبت به خرید اینترنتی، ارتقای کیفیت و سهولت در حمل و نقل و نظارت بهتر و مستمر دستگاه های نظارتی بر فروشگاه های اینترنتی فروش اینترنتی بستر مناسبی برای ارائه محصولات و خدمات در اینترنت فراهم شده است که ما نیز تلاش خود را در پیشتازی در این عرصه را به کار برده ایم و توانسته ایم حرف هایی برای گفتن در این عرصه داشته باشیم. لوازم سرا فروشگاه اینترنتی بازرگانی دهگانی است که واقع در کرمانشاه می باشد. بازرگانی دهگانی ما در حال حاضر یکی از پیشگامان فروش رسمی محصولات در کشور می باشد و طبق آمار شرکت اسنوا، در سالهای 95 ، 96، 97 ، 98 ، 99 به صورت متوالی جزو 5 فروشگاه برتر از نظر میزان فروش محصولات اسنوا و رضایت مشتریان  در سطح کشور است. در سال 1400 نیز شاهد ارتقای میزان فروش نسبت به قبل هستیم و تلاش ما ثبات در صدر فروشنده های رسمی این محصولات است. کلیه این موارد که مایه مباهات ما است به لطف اعتماد خریداران به برند بازگانی دهگانی حاصل شده است. بازرگانی دهگانی با سابقه فعالیت 23 ساله در خوزه فروش لوازم خانگی دارای 3 شعبه فروش فیزیکی فعال است که در مجموع 15 نفر به صورت مستقیم و تمام وقت در آنها مشغول به کار هستند.

با توجه به اینکه ما نماینده رسمی محصولات هستیم و کالا را بدون هیچ واسطه ای از تولید کننده تهیه و به صورت مستقیم به دست مشتریان می رسانیم نسبت به کیفیت محصولات اطمینان داریم. همچنین به دلیل رسالت و چشم اندازی که برای فروشگاه خود داریم محصولات را با کمترین قیمت در سراسر کشور ارائه می کنیم.

بازرگانی دهگانی نمایندگی رسمی برندهای زیر در استان کرمانشاه است:

لوگو لوازم خانگی اسنوا
اسنوا
لوگو لوازم خانگی کرال
کرال
لوگو لوازم خانگی پاکشوما
پاکشوما
لوازم خانگی پارس خزر لوگو
پارس خزر
لوگو لوازم خانگی جی پلاس
جی پلاس
لوگو لوازم خانگی کندی
کندی
لوگو لوازم خانگی کروپ
کروپ
لوگو لوازم خانگی زیرووات
زیرووات

تعدادی از تقدیرنامه های ما برای حسن فعالیت و کیفیت در فروش محصولات:

جستجو
Generic filters
جستجو
Generic filters